estetycznaclinique.pl

Virtue rf

Virtue RF to nowoczesna platforma firmy ShenB, łącząca w sobie technologię mikronakłuwania z falą radiową. Radiofrekwencja mikroigłowa to skuteczny, małoinwazyjny i szybki sposób na znaczną poprawę napięcia skóry, wyrównanie jej kolorytu oraz redukcję zmarszczek i blizn. Wskazaniem do wykonania zabiegu jest więc skóra potrzebująca odmłodzenia, ujędrnienia, wyrównania struktury, wymagająca redukcji zarówno drobnych, jak i głębokich zmarszczek, blizn czy rozstępów.

Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej z użyciem Virtue RF polega na wprowadzeniu do skóry właściwej mikroigieł, które tworzą mikroskopijne kanały, stymulując do naturalnej produkcji kolagenu. Następnie urządzenie emituje w głąb skóry energię cieplną, wspomagającą ten proces, dzięki czemu skóra się napina i unosi. Całość trwa około 30 minut. Virtue RF to zabieg praktycznie bezbolesny, bowiem mikroigły wprowadzane są do skóry za pomocą precyzyjnego systemu RPD (Robotic Precision Delieviery). Istnieje także możliwość dodatkowego znieczulenia skóry preparatem znieczulającym.

Pierwsze rezultaty zabiegu widoczne są bezpośrednio po jego wykonaniu – są one naturalne i co ważne, ulegają wzmożeniu wraz z upływem czasu. Po zakończeniu zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona, natomiast dzięki odpowiedniej pielęgnacji łagodzącej, szybko zyskuje napięcie i jest pełna blasku. Ostateczne efekty widoczne są po upływie 4-6 tygodni od zabiegu. W celu ich wzmocnienia zaleca się wykonanie serii 3-4 zabiegów w odstępie 4-6 tygodni oraz zabiegu przypominającego co 6 miesięcy.